In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Wydarzenia

 Po Mszy świętej na ulice naszej Parafii wyruszyła z kościoła procesja z Chrystusem Eucharystycznym do tradycyjnych czterech ołtarzy. Zgromadziła ona licznie zebranych wiernych: naszych parafian, gości, poczty sztandarowe, członków wspólnot parafialnych, dzieci pierwszokomunijne oraz małe dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące dzwoneczkami. Treścią tegorocznych ołtarzy były hasła: Modlitwa, Ewangelia, Nawrócenia i Eucharystia. Procesja zakończyła się w naszym kościele odśpiewaniem Hymnu Te Deum i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże

Adonai portal katolicki

Diecezja Sandomierska

Licznik odwiedzin strony

348360
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:104
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:199