In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Wydarzenia

Bractwo Św Antoniego z Padwy w  parafii św. Antoniego z Padwy w Padwi Narodowej działa już 5 lat !  Jest to grupa modlitewna, której członkowie w szczególny sposób czczą Św. Antoniego poprzez udział we wtorkowym nabożeństwie i w świętach przypisanych Bractwu w Statucie.

Włączając się w modlitwę podczas wtorkowej nowenny, wymadlają łaski dla Kościoła, w  intencji zanoszonych przez  wiernych, które są  spisywane na specjalnych karteczkach. Bractwo Św. Antoniego organizuje tez działania na rzecz ubogich i potrzebujących z naszej Parafii, przekazując im dary materialne z ofiar składanych z prośbami i podziękowaniami do św. Antoniego. W dniu 14.06.2016 r. o godz. 18 .00 została odprawiona przez ks proboszcza Janusza  msza św. w intencji Bractwa i  oraz w intencji rozwoju tej Wspólnoty.  W tym dniu do Bractwa dołączyły 2 osobowy ,  które będą się angażować w modlitwę do Św. Antoniego , dając tym samym wyraz swojej wiary i wdzięczności do tego Orędownika i Przemożnego Patrona.
Zapraszamy wszystkich czcicieli Św. Antoniego z Padwy -  z naszej Parafii, tych którzy otrzymali od niego łaski lub je chcą wyprosić  do włączenia się w modlitwę wspólnotową do Niego - w ramach naszego Bractwa.

IMG 1578

 

IMG 1584

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże

Adonai portal katolicki

Diecezja Sandomierska

Licznik odwiedzin strony

300917
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:88
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:289