In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Wydarzenia

 Na Mszach św. o godz. 7:00, 9:00 i 15:00 dziękowaliśmy Bogu za wszelkie łaski otrzymane w całym roku, przepraszaliśmy za to co było niedoskonałością i prosiliśmy Boga o Jego błogosławieństwo w Nowym 2014 r. Ks. Proboszcz, który głosił kazania dokonał sprawozdania życia duchowego i materialnego naszej wspólnoty parafialnej, zwracając uwagę na wiele ważnych spraw dotyczących naszej parafii. Msza św. o godz. 15:00 zakończyła się wspólną adoracją Najświętszego Sakramentu, która miała charakter przebłagalno – dziękczynno – błagalny. Przed nami Nowy 2014 Rok – kolejny rok, który my, jako ludzie otrzymujemy od Boga jako dar Jego miłości. Pamiętajmy, abyśmy ten czas dobrze wykorzystali: rozwijając się fizycznie, intelektualnie i duchowo, żyjąc na chwałę Boga i służąc drugiemu człowiekowi.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże

Adonai portal katolicki

Diecezja Sandomierska

Licznik odwiedzin strony

299643
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:18
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:330