In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Wydarzenia

 Chór ten prowadzony przez panią Agatę Ninio-Chwałek i złożony głównie z mieszkańców naszej parafii (mężczyźni i kobiety), wielokrotnie występował ze swoimi koncertami w różnych miejscach naszego kraju, a także za granicą. Swoim śpiewem ubogacał także ważnie uroczystości odbywające się w naszym Sanktuarium. Jako duszpasterze serdecznie zapraszamy członków chóru „Pasjonata”, aby poprzez swój śpiew w naszym kościele, przy różnych ważniejszych uroczystościach włączali się w życie naszej wspólnoty parafialnej i tym śpiewem chwalił Boga, bo „kto śpiewa, te dwa razy się modli”.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże

Adonai portal katolicki

Diecezja Sandomierska

Licznik odwiedzin strony

299664
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:39
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:330