Nowo przyjęci ministranci po odpowiednim okresie przygotowania otrzymali na znak zaliczenia w poczet ministrantów kołnierzyki. Natomiast nowi lektorzy po ukończeniu Dekanalnej Szkoły Lektora otrzymali błogosławieństwo i po raz pierwszy mogli służyć w albach z czerwonymi pasami. Na znak zaliczenia do grona lektorów położyli swoje prawe dłonie na Ewangeliarzu, a następnie wszyscy razem złożyli przyrzeczenie lektorskie.
Ks. Proboszcz Janusz Filarowski dziękuje Ks. Grzegorzowi, który jest opiekunem Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Ks. diakonowi Sylwestrowi będącemu w naszej Parafii na praktyce przed święceniami kapłańskimi za pracę wkładaną w formowanie tej grupy duszpasterskiej. Składa również serdeczne podziękowanie rodzicom tych chłopców, za ich piękne świadectwo wiary i zatroskania o Kościół.

Nowi Kandydaci na Ministrantów:

1. Radosław Murdzy
  2. Michał Brzoza