Nieodłącznym elementem, który pomaga człowiekowi w spotkaniu z Bogiem na Eucharystii czy przeróżnych nabożeństwach liturgicznych i pozaliturgicznych jest śpiew. Dlatego też w wielu parafiach istnieją grupy, takie jak: schole, zespoły muzyczne, chóry parafialne, których celem jest przede wszystkim oddawanie czci Bogu i pomoc w przeżywaniu liturgii pięknem śpiewu.
Schola istniejąca i działająca w naszej Parafii składa się z dzieci
i młodzieży prowadzonych przez Iwonę Kmuk. Opiekunem tej grupy duszpasterskiej jest ks. wikariusz. Członkowie scholi mają swoje spotkania w piątki. Głównym ich zadaniem jest chwalenie Boga poprzez śpiew oraz ubogacanie śpiewem liturgii Mszy świętych, nabożeństw czy różnych uroczystości parafialnych. Obecnie do naszej scholi należy 11 osób:

1. Iwona Kmuk
  2. Katarzyna Kmuk