In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Wydarzenia

 Jest to duży zaszczyt i zarazem obowiązek, ponieważ to właśnie u nas młodzież całego dekanatu Baranów Sandomierski będzie witać te dostojne symbole.
W ramach duchowych przygotowań do tego wydarzenia wolontariusze ustalili, iż w dniach 24-26 kwietnia odbędzie się triduum, podczas którego parafianie będą mogli wziąć udział w nabożeństwach i konferencjach przygotowanych przez naszą młodzież. Na spotkaniach tych pogłębiana będzie wiedza dotycząca zarówno symboli jak również idei Światowych Dni Młodzieży, które już w 2016r. będą miały miejsce w Krakowie.
W skład wolontariatu naszej parafii wchodzą: Justyna Burghardt i Szymon Klich – liderzy wolontariatu oraz Maria Brożyna, Mateusz Brożyna, Natalia Brożyna, Paulina Juszak, Aleksandra Klich, Rafał Muciek, Stanisław Mycek, Oliwia Naprawa, Kamil Rzeźnik, Tomasz Sołdyga i Tadeusz Woźniak – wolontariusze. Są to osoby odpowiedzialne za podjęcie zagranicznych gości, przybyłych na obchody Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku, którzy zamieszkają w domach naszych parafian.
Justyna Burghardt – lider wolontariatu parafii Padew Narodowa.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże

Adonai portal katolicki

Diecezja Sandomierska

Licznik odwiedzin strony

299650
Dzisiaj odwiedziło nas:Dzisiaj odwiedziło nas:25
Wczoraj odwiedziło nas:Wczoraj odwiedziło nas:330